S&P SL-2002 *230V 50*
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SL-2002 (230V 50) |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Õhupuhastid ja õhuniisutajad
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8516 3300 00 |
| ETIM | EC001212 |
| Kaitseklass | II |
| Värvus | Valge |
| Laius | 230 mm |
| Kõrgus | 332 mm |
| Sügavus | 145 mm |
| Mass/kaal | 2.8 kg |
| Müra tase (talitlusel) | 0 dB |
| Aktiveerimismoodus | Surunupp |
| Kere materjal | Plast |
| Õhu vooluhulk | 0 m³/h |
| Aroomi eritusega | No |
| Pistikühendusega | No |
| Pinge | 230 V |
| Sagedus | 50 Hz |
| Kaitseaste (IP) | Muul viisil |
| Kaitse vandalismi eest | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.