S&P SILENT-300 CRZ *230V 50*
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | SILENT-300 CRZ (220-240V 50) RE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Kompaktsed ventilatsiooniseadmed
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC001144 |
| Paigaldusviis | Seina-/kanalipaigaldus |
| Kooste ehitus | Reguleeritava viitelüliga |
| Värvus | Valge |
| Mudel | Aksiaalne |
| Kere materjal | Plast |
| Vooluhulk | 257 m³/h |
| Nimilaius | 214 mm |
| Toitepinge sagedus | 50 Hz |
| Õhu voolusuund | Õhu ärajuhtimine |
| Kaitseaste (IP) | IP45 |
| Saadaval on rakenduste IFTTT sobitustugi | Yes |
| Compatible with Apple HomeKit | Yes |
| Compatible with Google Assistant | Yes |
| Compatible with Amazon Alexa | Yes |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.