S&P REGUL-2
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Fan Speed Controller 230V 2-Speed Switch |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Kiiruseregulaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8536 5080 00 |
| ETIM | EC000256 |
| Nimivool | 2 A |
| Paigaldusviis | Pinnapealne/süvispaigaldatav |
| Talitlusviis | Surunupp/puutetundlik juhtnupp |
| Värvus | Valge |
| Laius | 80 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.