S&P REB-5
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | REB-5 (230V50HZ) |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Kiiruseregulaatorid
|
| Päritoluriik* | BG |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9032 8900 00 |
| ETIM | EC000256 |
| Nimivool | 5 A |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Talitlusviis | Pöördlüliti (pöördnupp) |
| Värvus | Valge |
| Laius | 96 mm |
| Kõrgus | 164 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Helendus | Valgustus (on) |
| Faaside arv | 2 |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.