S&P PER-500 CN
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PER-500 CN |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Ventilatsiooni tarvikud
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 9000 00 |
| ETIM | EC011406 |
| Materjal | Alumiinium |
| Kanali nimilaius | 500 mm |
| Kanali nimikõrgus | 500 mm |
| Sisseehitatud aknaga | No |
| Esikülje laius | 557 mm |
| Esikülje kõrgus | 557 mm |
| Õhuvoo suund | Väljapuhe |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.