S&P OZEO E ECOWATT CONTROL CO2 PLUG R8
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | OZEO E ECOWATT CONTROL CO2 PLUG R8 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Ruumiventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC010004 |
| Laius | 399 mm |
| Kõrgus | 399 mm |
| Sügavus | 271 mm |
| Liikumisanduriga | Yes |
| Ühendus | Otsa kork, panus |
| Sobib liikumisandurile | Yes |
| Kere materjal | Plast |
| Elektriühendus | RA pistikuga ühendusjuhe |
| Talitlus äpiga | Yes |
| With internal carbon dioxide (CO2) sensor | Yes |
| With pressure sensor | Yes |
| With external carbon dioxide (CO2) sensor | Yes |
| Suitable for (extra) carbon dioxide (CO2) sensor | Yes |
| With internal humidity (RH) sensor | Yes |
| With external humidity (RH) sensor | Yes |
| Suitable for (extra) humidity (RH) sensor | Yes |
| Suitable for (extra) pressure sensor | Yes |
| With wired control unit | Yes |
| Suitable for wired control unit | Yes |
| With zone controller | Yes |
| Suitable for zone controller | Yes |
| Max. air volume at 100 Pa | 346.753 m³/h |
| Max. air volume at 150 Pa | 315.503 m³/h |
| Max. air volume at 200 Pa | 280.503 m³/h |
| Max. air volume at 250 Pa | 244.252 m³/h |
| Max. air volume at 300 Pa | 207.002 m³/h |
| Kiiruse juhtimise liik | Muul viisil |
| Kanali nimiläbimõõt | 125 mm |
| Koos traadita kaugjuhtimisega | Yes |
| Imemisühenduste arv | 4 |
| Tagantühendus | Yes |
| Sobib juhtmevabaks kaugjuhtimiseks | No |
| Sobib juhitud ventilatsiooni nõuetele | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.