S&P HV-230 M *230-240V 50*
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HV-230 M (230-240V 50) RE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Seadmete jahutusventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC010930 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 300 mm |
| Kõrgus | 325 mm |
| Võimsustarve | 0.028 W |
| Siseläbimõõt | 262 mm |
| Talitlus | Tõmbenöör |
| Toitepinge | 230 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IPX4 |
| Hügrostaat | Puudub |
| Žalusii | Automaatne |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 489 m³/h |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Taimer | Puudub |
| Koos tagasivooluklapiga | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.