S&P Dakventilatoren, CRHT/6-630 N (230/400V50HZ) N8
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CRHT/6-630 N (230/400V50HZ) N8 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Katuseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC011011 |
| Nimivool | 3.6 A |
| Pooluste arv | 12-pole |
| Kere materjal | Roostevaba teras |
| Sisseehitatud taimer | Yes |
| Tugiprotokoll MODBUS | Yes |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Nimipinge | 230/400 V |
| Sagedus | 50 Hz |
| Termokaitsega | Yes |
| Talitlus äpiga | Yes |
| With pressure sensor | Yes |
| Suitable for (extra) pressure sensor | Yes |
| Max. air volume at 50 Pa | 12772.6 m³/h |
| With constant volume flow control | Yes |
| Max. air volume at 100 Pa | 12137.6 m³/h |
| Max. air volume at 150 Pa | 11481.3 m³/h |
| Max. air volume at 200 Pa | 10775 m³/h |
| Max. air volume at 250 Pa | 9967.95 m³/h |
| Max. air volume at 300 Pa | 8981.61 m³/h |
| Max. air volume at 400 Pa | 6239.94 m³/h |
| Kanali nimiläbimõõt | 900 mm |
| Koos traadita kaugjuhtimisega | Yes |
| Talitluskõrgus, töökõrgus | 548 mm |
| Ülekandega ajam | No |
| Suurim elektriline sisendvõimsus | 1.514 kW |
| Helisummutusega | Yes |
| Kere materjali kvaliteediklass | Roostevaba teras 304 (1.4301) |
| Tiiviku materjal | Alumiinium |
| Aksiaalmudel | No |
| Tiiviku materjali kvaliteediklass | AlMg3 (3.3503) |
| Kere pinnakaitse | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Tiiviku pinnakaitse | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Toiteõhu katuseventilaator | No |
| Väljalaske suund | Horisontaalne |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | Yes |
| Alusmõõt, sisemine, nelinurkne | 900 mm |
| Helirõhu tase 4 meetri kaugusel (väljapool) Qmax | 65 dB(A) |
| Ühekiiruseline mootor | Yes |
| Ühekiiruseline mootor, mis on juhitav | Sagedus |
| Tagasitõmbe sulgur | Puudub |
| Ventilaatori erivõimsus Qmax korral | 312 kW/(m³/s) |
| Katte kujundus | Seenekujuline |
| Sobib juhtmevabaks kaugjuhtimiseks | Yes |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.
















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.