S&P Cylindrische axiale buisventilatoren, TCBT/4-315/H-B 230/400V50/60HZ
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TCBT/4-315/H-B 230/400V50/60HZ VE |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Kanali-juurdluseventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5925 00 |
| ETIM | EC011013 |
| Võimsustarve | 0.099 kW |
| Ühendus | Äärikuga |
| Kere materjal | Töödeldud teras |
| Toitepinge | 400 V |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Termokaitsega | Yes |
| Kere läbimõõt | 386 mm |
| Õhu vooluhulk laadimata olekus | 1942.78 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 2 | 1942.7 m³/h |
| Õhu vooluhulk rõhul 3 | 1651.39 m³/h |
| Rõhk 2 | 0 Pa |
| Rõhk 3 | 50 Pa |
| Sobib elektronjuhtimiseks | No |
| Sobib trafoga juhtimiseks | Yes |
| Kanali läbimõõt | 315 mm |
| Õhu suurim temperatuur | 40 °C |
| Ülekandega ajam | No |
| Alalisvoolumootor | No |
| Reverseeritav poolus | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Sobib sagedusjuhtimiseks | Yes |
| Kahekiiruseline mootor | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.