S&P CST-60
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CST-60 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Tsentrifugaal-kanaliventilaatorid
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC010994 |
| Nimivool | 0.67 A |
| Laius | 281 mm |
| Kõrgus | 327 mm |
| Sügavus | 165 mm |
| Kere materjal | Alumiinium |
| Sagedus | 50 Hz |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Termokaitsega | No |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 120 °C |
| Ühendatav toitepinge | Muul viisil |
| Ülekandega ajam | No |
| Kere materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Tiiviku materjal | Alumiinium |
| Tiiviku materjali kvaliteediklass | Polüpropüleen |
| Kere pinnakaitse | Kaetud |
| Tiiviku pinnakaitse | Kaetud |
| Koos hooldus-/teeninduslülitiga | No |
| Ühekiiruseline mootor | Yes |
| Tagasitõmbe sulgur | Puudub |
| Mootori (nimi)kiirus, pööret minutis | 3000, 2 poolust |
| Õhuvoo hulk rõhul (200 Pa (staatiline) | 273 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (400 Pa (staatiline) | 235 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (600 Pa (staatiline) | 192 m³/h |
| Õhuvoo hulk rõhul (800 Pa (staatiline) | 132 m³/h |
| Joonel (järjekorras) | No |
| Kanali nimiläbimõõt, imemispoolel | 110 mm |
| Kanali nimiläbimõõt, jaotuspoolel | 60 mm |
| Tiiviku mudel | Otse avaneb |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.