S&P CK-60 F (230V 50)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CK-60 F (230V 50) |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Pliidikubud
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC000655 |
| Nimivool | 0.7 A |
| Laius | 293.5 mm |
| Sügavus | 174 mm |
| Konstruktsioon | Sisseehitatud |
| Võimsuse juhtimine | 1-astmeline |
| Kere materjal | Plast |
| Pinge | 230 V |
| Lüliti liik | Muul viisil |
| Õhu liikumise liik | Õhu väljatõmme |
| Puhuri asend | Mootor korpuses |
| Rasvafiltri materjal | Aktiivsüsi |
| Sagedus | 50 Hz |
| Servast väljatõmme | No |
| Seadistamine | No |
| Mürasummuti | No |
| Kere värvus | Valge |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.