S&P CADT-HE-DI 45 RV ECOWATT VE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CADT-HE-DI 45 RV ECOWATT N8 |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Mitte-eluruumide soojustagastusseadmed
|
| Päritoluriik* | ES |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5935 00 |
| ETIM | EC011286 |
| Kõrgus | 1580 mm |
| Võimsustarve | 2.034 kW |
| Ühendus | Äärikuga |
| Külmakaitseahelaga | Yes |
| Pikkus | 2100 mm |
| Kere materjal | Plast |
| Elektriühendus | Klemmid |
| Termokaitsega | Yes |
| Pöörlemiskiiruse/sageduse reguleerimisega | Yes |
| Katuseplaadiga | Yes |
| Koos kondensaadi dreeniga | Yes |
| With constant volume flow control | Yes |
| Pideva rõhureguleerimisega | Yes |
| Max. air volume at 100 Pa | 5468.32 m³/h |
| Max. air volume at 150 Pa | 5329.32 m³/h |
| Max. air volume at 200 Pa | 5189.32 m³/h |
| Max. air volume at 250 Pa | 5049.78 m³/h |
| Max. air volume at 300 Pa | 4908.78 m³/h |
| Ümberlülitussüsteem | Yes |
| Ühendatav toitepinge | 3 * 400 V AC +N |
| Sobib elektronjuhtimiseks | Yes |
| Sobib trafoga juhtimiseks | No |
| Sobib väikese vooluga juhtimiseks | No |
| Soojuslik tõhusus (kasutegur) | 92.5 % |
| Koos möödavooluga | Yes |
| Koos tugiraamiga | Yes |
| Seadme asend | Sisekasutus |
| Kanali siseühenduse nimilaius | 600 mm |
| Kanali siseühenduse nimikõrgus | 400 mm |
| Kanali välisühenduse nimilaius | 600 mm |
| Kanali välisühenduse nimikõrgus | 400 mm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.