S&P ARTIC TOWER M (230V 50/60HZ)
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ARTIC TOWER M (230V 50/60HZ) |
| Bränd | S&P |
| Kategooriad |
Ruumiventilaatorid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8414 5100 00 |
| ETIM | EC000532 |
| Laius | 280 mm |
| Mudel | Vabalt seisev ventilaator |
| Kõrgus | 900 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Võimsustarve | 40 W |
| Kaugjuhtimisega | Yes |
| Ventilaatori astmete arv | 3 |
| Pidevtalitlus | No |
| Võnkumine | Yes |
| Materjal | Plast |
| Värvus | Valge |
| Õhu tsirkulatsioon | 790 m³/h |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.