Radium LED Star Strip 400 ZeroPitch Furniture, 13,5W 927/24V 3M
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Flexible linear LED module with 400lm/m, continuous line of light, sticky back for mounting, for operation driver required, length adjustable.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Star Strip 400 ZeroPitch Furniture, 13,5W 927/24V 3M |
| Bränd | Radium |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 4 mm |
| Valgusvoo nurk | 160 ° |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 3000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.6 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 4.5 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 24 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 320 lm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.