Radium LED Essence Strip ZeroPitch 700, 40W 965/24V 5M
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
Flexible linear LED module with 630lm/m, continuous line of light, sticky back for mounting, for operation driver required, length adjustable.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Essence Strip ZeroPitch 700, 40W 965/24V 5M |
| Bränd | Radium |
| Kategooriad |
Kerge lint-/voolik/riba
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC002706 |
| Laius | 8 mm |
| Valgusvoo nurk | 160 ° |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Pikkus | 5000 mm |
| Kõrgus/sügavus | 1.6 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Kaitseaste (IP) | IP00 |
| Lambi võimsus meetri kohta | 8 W |
| Lambi pinge | 24 V |
| Värvustemperatuur | 24 K |
| Valgusvoog meetri kohta | 680 lm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.