Radium ITT 200W 235V-0170 R7S
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 12 tk | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Highly efficient infrared lamp for mains voltage 230V, double ended, controllable, long service life, no ramp-up-time – quick heating up
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ralotherm Infrared Lamp R7s, ITT 200W 235V-0170 R7S |
| Bränd | Radium |
| Kategooriad |
IR-lambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | DE |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 4900 00 |
| ETIM | EC002963 |
| Lambipesa | Muul viisil |
| Hämardatav | Yes |
| Kogupikkus | 191.1 mm |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Lambi läbimõõt | 10 mm |
| Lambi pinge | 235 V |
| Lambi võimsus | 200 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.