Radium DRIVER PHASECUT 36W/24V IP20 RADIUM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
1 Kanal Konstantspannungsversorgung 24V; Überlast-, Überhitzungs-, Kurzschlussschutz; dimmbar mit Phasenan- oder -abschnittdimmer, für Innen
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DRIVER PHASECUT 36W/24V IP20 RADIUM |
| Bränd | Radium |
| Kategooriad |
LED-draiverid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. |
|
| ETIM | EC002710 |
| Laius | 43 mm |
| Kõrgus | 30 mm |
| Kere | Plastkere |
| Pikkus | 210 mm |
| Sekundaarpinge | 23.5-24.5 V |
| Väljundvõimsus | 23.5-24.5 W |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Väljundvool | 23.5-24.5 mA |
| Reguleerimisfunktsioon puudub | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.