PHILIPS WT060C LED18S/840 PSU L600
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Ledinaire Waterdicht houdt het simpel door alleen de basisbenodigdheden te leveren en niets meer.Wij bieden eenkeuze uit economische LED-oplossingendie binnen uw budget liggen en waarbij onze producten altijd voldoen aan de hoogst mogelijke normen. Deze praktische benadering zonder franjes van verlichting betekent dat je precies krijgt wat er op de doos vermeld staat: betrouwbaarheid, betaalbaarheid en energie-efficiëntie. Het solide Ledinaire Waterdicht armatuur is ontworpen voor algemene toepassingen en is een budgetvriendelijke, energiebesparende LED-oplossing voor gebruik in natte en industriële omgevingen (IP66).
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WT060C LED18S/840 PSU L600 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
3Proofid Laele paigaldatavad valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4231 00 |
| Laius | 69 mm |
| Kere värvus | Hall |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 611 mm |
| Kõrgus/sügavus | 59 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK08 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP66 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 15 W |
| Efektiivne valgusvoog | 1800 lm |
| Valgusti tõhusus | 120 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 12 | Kaubaalus: 240
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.