PHILIPS WL140V LED20S/830 PSU WH
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | WL140V LED20S/830 PSU WH |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid Laele paigaldatavad valgustid Pinnale paigaldatavad laternad
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Kere värvus | Valge |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 85 mm |
| Lamp | LED, vahetatav |
| Löögikindlus | IK10 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2100 lm |
| Valgusti tõhusus | 105 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 48
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.