PHILIPS TUV 40W 4Pin Single ended TUV36T54PSE
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TUV 36W T5 4P-SE |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
UV-lambid Pirnid
|
| Päritoluriik* | PL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 4900 00 |
| Lambipesa | DE (4-klemmi) |
| Kogupikkus | 853 mm |
| Läbimõõt | 19.3 mm |
| Lambi pinge | 97 V |
| UV kiirguse liik | UV-C |
| Sobib õhu desinfitseerimiseks | Yes |
| Sobib vee deinfitseerimiseks | Yes |
| Lambi võimsus | 40 W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.