PHILIPS TUV 40W 4Pin Single ended TUV36T54PSE
SKU: bdb2333ed197
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Lisa salvestatud toodetesse
SKU: bdb2333ed197 Kategooriad: , , , , Bränd:
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Toote seisukord Uus
Tootja nimi TUV 36W T5 4P-SE
Bränd PHILIPS
Kategooriad
UV-lambid
Pirnid
Päritoluriik* PL
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch.
To confirm the specific country of origin, please contact your account manager.
Harmoneeritud süsteemi kood
Lambipesa DE (4-klemmi)
Kogupikkus 853 mm
Läbimõõt 19.3 mm
Lambi pinge 97 V
UV kiirguse liik UV-C
Sobib õhu desinfitseerimiseks Yes
Sobib vee deinfitseerimiseks Yes
Lambi võimsus 40 W
Lisainfo
Valige pakend
Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.
Ole esimene, kes hindab toodet “PHILIPS TUV 40W 4Pin Single ended TUV36T54PSE”