PHILIPS TL-D 36W BLB 1SL/25
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
TL-D/08 Blacklight Blue lamps are low-pressure mercury-vapor fluorescent lamps. They have an inner envelope coated with a fluorescent powder that emits long-wave UV radiation to excite luminescence.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TL-D 36W BLB 1SL/25 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
UV-lambid G13 pirnid
|
| Päritoluriik* | PL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3110 00 |
| Lambipesa | G13 |
| Hämardatav | No |
| Kogupikkus | 1213.6 mm |
| Läbimõõt | 28 mm |
| Musta valguse lamp | Yes |
| Lambi pinge | 103 V |
| UV kiirguse liik | UV-A |
| Sobib õhu desinfitseerimiseks | No |
| Sobib personalile | No |
| Sobib putukate püüniseks | No |
| Sobib meditsiinirakendusteks | No |
| Sobib reprograafiaks | No |
| Sobib päevitamiseks | No |
| Sobib vee deinfitseerimiseks | No |
| Lambi võimsus | 36 W |
Pakend: 1 | Karp: 25 | Kaubaalus: 1400
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.