PHILIPS TForce LED Road 112-68W E40 730
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Philips MASTER – LED HID SON-T lamps are an easy LED solution with a short payback period to replace High-Intensity Discharge (HID) and High-Pressure Sodium (SON) lamps. MASTER – LED HID SON-T solutions bring the energy efficiency and long lifetime benefits of LED to HID replacement, providing instant savings for a low initial investment. With the right lamp size and light distribution, you can easily retrofit MASTER – LED HID SON-T lamps into existing SON and SON T systems, enhancing the lighting quality with LED without changing the luminaire’s ballast (for IF replacements) or reflector.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TForce LED Road 112-68W E40 730 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-väljalaskelambid E40 pirnid
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
465205 |
| Lambipesa | E40 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 70-79 (klass 2A) |
| Läbimõõt | 71 mm |
| Valgusefektiivsus | 164 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 262 mm |
| Nimipinge | 80-90 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 68 W |
| Valgusvoog | 11200 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 162
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.