PHILIPS TForce LED HPL ND 38-28W E27 830
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Philips TrueForce LED lamps provide an easy LED solution with a fast payback to replace High-Intensity Discharge (HID) and High Pressure Sodium (SON) lamps. These post-top lamps bring the energy efficiency and long lifetime benefits of LED to HID replacement, delivering instant savings for a low initial investment. With the right lamp size and light distribution, customers can easily retrofit TrueForce LED lamps into their existing HPL and SON system, thereby enhancing the light quality with LED HID, without having to change the fixtures or sacrifice the light effect.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | TForce LED HPL ND 38-28W E27 830 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid LED-väljalaskelambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
403570 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 75 mm |
| Valgusefektiivsus | 135 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 178 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 28 W |
| Valgusvoog | 3800 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 360 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 480
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.