PHILIPS PILA BVP008 10W 4000K
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PILA BVP008 10W 4000K |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 4210 00 |
| Laius | 102 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 107 mm |
| Kõrgus/sügavus | 28 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK06 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Valgusvoo nurk | Eriti lai valgusvoo nurk >80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 10 W |
| Efektiivne valgusvoog | 940 lm |
| Valgusti tõhusus | 95 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 36 | Kaubaalus: 1296
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.