PHILIPS MST SON APIA Plus Xtra 150W E40 1SL/12
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 12 tk | Kaubaalus: 288 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
High Pressure Sodium lamp with opalized outer bulb, high output and longest reliable lifetime
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MST SON APIA Plus Xtra 150W E40 1SL/12 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Kõrgrõhu naatriumlambid E40 pirnid E40 naatriumaurulambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3220 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
473384 |
| Mudel | Opaal, opaalklaas |
| Lambipesa | E40 |
| Valgusvoog | 17600 lm |
| Kogupikkus | 227 mm |
| Läbimõõt | 91 mm |
| Valgusefektiivsus | 113.64 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 2000 K |
| Lambi võimsus | 154 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.