PHILIPS MASTER SON PIA Plus 70W/220 I E27 1CT/24
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 24 tk | Kaubaalus: 384 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
High Pressure Sodium lamp with opalized ovoid outer bulb, high output and long reliable lifetime
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MASTER SON PIA Plus 70W/220 I E27 1CT/24 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Kõrgrõhu naatriumlambid E27 pirnid E27 naatriumaurulambid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 3220 00 |
| Energiaklass | G |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
473371 |
| Mudel | Opaal, opaalklaas |
| Lambipesa | E27 |
| Valgusvoog | 5900 lm |
| Kogupikkus | 152 mm |
| Läbimõõt | 70 mm |
| Valgusefektiivsus | 82 lm/W |
| Lambi kuju | Ellipsoid |
| Vajalik on väline liiteseadis | Yes |
| Värvustemperatuur | 1900 K |
| Lambi võimsus | 71 W |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.