PHILIPS MAS VLE LEDLusterD3.4-40W E27 P45 927FRG
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 1530 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
MASTER Value Glass LED lusters features a classic heritage design, these filament LED lamps combine the familiar shapes of incandescent candles and lusters with the benefits of long-lasting LED technology. These glass LED lusters offer more energy savings than normal LED candles and lusters. At the same time, they also provide customers with a good light experience, enhanced by excellent dimming performance (dimmable LED candles). MASTER Value Glass LED lusters and lusters deliver significant energy savings, using 30% less energy compared to normal glass LED candles and provide excellent quality of light. By offering a lifetime of 15,000 hours these dimmable LED candles and lusters also reduce maintenance costs.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MAS VLE LEDLusterD3.4-40W E27 P45 927FRG |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
574374 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 45 mm |
| Valgusefektiivsus | 138 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 78 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Yes |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.














Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.