PHILIPS MAS VLE LEDBulbD11.2-100W E27 940A60FRG
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 1120 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Featuring a classic heritage design, these filament LED bulbs combine the familiar shapes of incandescent bulbs with the benefits of long-lasting LED technology. These MASTER Value Glass LED bulbs offer more energy savings than normal glass LED bulbs. At the same time, they also provide customers with good light experience, enhanced by excellent dimming performance (dimmable glass LED bulbs). MASTER Value Glass LED Bulbs deliver significant energy savings, using 30% less energy compared to normal LED bulbs and provide excellent quality of light. By offering a lifetime of 15,000 hours, these dimmable LED bulbs also reduce maintenance costs.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MAS VLE LEDBulbD11.2-100W E27 940A60FRG |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 timmitav LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1189715 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 60 mm |
| Valgusefektiivsus | 135 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 108 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 11.2 W |
| Valgusvoog | 1521 lm |
| Lambi nimetus | A-type |
| Hõõglamp | Yes |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.