PHILIPS MAS VLE LEDBulbD11.2-100W E27 940A60FRG
SKU: bea513759a35
Projektimüük
  • Pakkumine 3 tööpäevaga.
  • Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 1120 | Miinimum kogus on 1 karp
Lisa salvestatud toodetesse
Transport
Logistika
Garantii
Kirjeldus
Toote seisukord Uus
Tootja nimi MAS VLE LEDBulbD11.2-100W E27 940A60FRG
Bränd PHILIPS
Kategooriad
LED-lambid E27 timmitav
LED-lambid E27 4000K
E27 pirnid
Päritoluriik* CN
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch.
To confirm the specific country of origin, please contact your account manager.
Harmoneeritud süsteemi kood
Energiaklass D
EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister
Lambipesa E27
Hämardatav Yes
Värviesitusindeks 90-100 (klass 1A)
Läbimõõt 60 mm
Valgusefektiivsus 135 lm/W
Lambi kuju Pirnikujuline
Pikkus 108 mm
Nimipinge 220-240 V
Klaasi kate Matt, jäine
Värvustemperatuur 4000 K
Lambi võimsus 11.2 W