PHILIPS MAS LEDCandleDT3.4-40W E14 927 B35CL G
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 2720 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Featuring a classic heritage design, Classic filament LED Lamps combine the familiar shapes of incandescent candles and lusters with the benefits of the long-lasting LED technology. It is an idea product to provide customers with cozy atmosphere. The MASTER LED candles and lusters can be dimmed for different lumen level and also for the different color temperature. MASTER Glass Led Bulbs deliver significant energy savings, offering even 30% more compared to normal LED and provides excellent quality of light. By offering a lifetime of 25,000 hours it reduces maintenance costs.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | MAS LEDCandleDT3.4-40W E14 927 B35CL G |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid timmitav E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1109139 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 138 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 97 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3.4 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Yes |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.