PHILIPS LL512T 4×2.5+4×1.5 BK
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LL512T 4×2.5+4×1.5 BK |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Rattatulede tarvikud
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Kaitseklass | I |
| Värvus | Must |
| Laius | 63 mm |
| Mudel | Muul viisil |
| Kõrgus | 44 mm |
| Luminofoorlampide võimsus | 0 W |
| Koos juhtmestusega | Yes |
| Kaabli soonte arv | 7 |
| Sisseehitatud elektromehaaniline ballast | Yes |
| Pikkus | 1154 mm |
| Materjal | Teras |
| Elektriline ühendus pistikusüsteemiga | No |
| Kaabli soonte ristlõige | 2.5 mm² |
| Elektriühikute muudetav vahekaugus | Yes |
| Sobib kaablikanalile | Yes |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Koos kaablirenniga | No |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.