PHILIPS LEDClassic 60W A60 E27 WW ND RF2SRT6
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDClassic 60W A60 E27 WW ND RF2SRT6 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 7W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.