PHILIPS LEDCLA 50W ST64 E27 922 GOLD D 1PF/4
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Projektimüük
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LEDCLA 50W ST64 E27 922 GOLD D 1PF/4 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 2200 K |
| Lambi võimsus | 5.8 W |
| Valgusvoog | 640 lm |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.