PHILIPS LED-lamp/Multi-LED – BR/R LED
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Philips BR Dimmable LED Lamps with AirFlux technology provide a soft, diffused level of light and smooth dimming to reduce glare. The sleek, lightweight design is ideal for downlighting.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PILA LED 50W GU10 CW 60D ND 1CT/10 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
PAR LED-punktid Reflektor LED-punktid Светодиодные лампы GU10 1W LED lambid GU10 4000K GU10 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
422043 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 76 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 54 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 4.7 W |
| Valgusvoog | 360 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 60 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 4030
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.