PHILIPS LED-lamp/Multi-LED
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | PILA LED 25W B35 E14 WW FR ND 1CT/10 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid 3W E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
422057 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 83 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 106 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 3 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 240 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 3840
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.