PHILIPS LED classic-giant 40W E27 G200 GOLD DIM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 2 tk | Kaubaalus: 36 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Featuring a classic heritage design, Classic filament LEDbulbs combine the familiar shapes of classic incandescent bulbs with the benefits of the long lasting LED technology. They deliver beautiful, decorative warm-white light while saving around 90% on energy costs compared with traditional light bulbs.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED classic-giant 40W E27 G200 GOLD DIM |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 7W LED-lambid E27 timmitav E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 202 mm |
| Valgusefektiivsus | 67 lm/W |
| Lambi kuju | Ümamargune/kerakujuline |
| Pikkus | 286 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Muul viisil |
| Värvustemperatuur | 1800 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Yes |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.