PHILIPS DN572B LED24S/830 DIA-VLC-E C WH
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Miinimum kogus on 1 pakend
Kirjeldus
Klanten willen graag al hun bedrijfsmiddelen optimaliseren, en dat betekent niet alleen hun exploitatiekosten (energie, enz.), maar ook de inzet van hun mensen. Energiebesparingen vormen daarom weliswaar een prioriteit, maar ze mogen geen negatief effect hebben op het welzijn van medewerkers die een prettige werkomgeving nodig hebben om productief te zijn, en op de klanten die plezierig moeten kunnen winkelen. LuxSpace levert de perfecte combinatie van efficiëntie, lichtcomfort en ontwerp, zonder afbreuk te doen aan de verlichtingsprestaties (kleurweergave en kleuruniformiteit). Het biedt een brede keuze aan opties voor het creëren van de gewenste sfeer, ongeacht de toepassing.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DN572B LED24S/830 DIA-VLC-E C WH |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid Raudteelaternad ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Laius | 214 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 214 mm |
| Kõrgus/sügavus | 119 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 20 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2600 lm |
| Valgusti tõhusus | 130 lm/W |
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.