PHILIPS DN145B LED20S/840 PSD-E II WH
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
D205 mm, Aluminum die cast, White, Traffic white (RAL9016), Power supply unit with DALI interface external, 2100 lm, 22.5 W, 93 lm/W, 4000 K, (0.38212,0.38031) SDCM3, Beam angle 90°, Opal, Polystyrene, IP20/44 | Finger-protected; wire-protected, splash-proof, IK02 | 0.2 J standard, Safety class II, Connection unit 2-pole
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DN145B LED20S/840 PSD-E II WH |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid Raudteelaternad ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | PL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1190 00 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Kõrgus/sügavus | 28 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lahtine kiirgus / difusioon |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 24.8 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2100 lm |
| Valgusti tõhusus | 93 lm/W |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 160
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.