PHILIPS DN142B 10S/830 PSU-E WR
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DN142B 10S/830 PSU-E WR |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Valgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 90 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Löögikindlus | IK03 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 11 W |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 6
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.