PHILIPS DN140B LED20S/840 PSD-E WR ELB3
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
CoreLine Downlight delivers on the CoreLine promise of innovative, easy to use and high-quality recessed downlights. The CoreLine Downlight range is suitable for one to-one conventional luminaire replacements, with an attractive TCO that helps customers to make the switch to LED. These recessed downlights create uniform light distribution for use in general lighting applications. They also deliver instant energy savings and have a much longer lifetime, creating a real value-for-money and environmentally-friendly solution. CoreLine DN140B recessed downlights are easy to install thanks to their standard cut-out size and push-in connectors. An InterAct Ready option with integrated wireless communications is available in this family, which can be used with InterAct gateways, sensors and software.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DN140B LED20S/840 PSD-E WR ELB3 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
Tööstuslikud rippvalgustid Raudteelaternad ja tarvikud
|
| Päritoluriik* | NL |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
9405 1140 00 |
| Laius | 0 mm |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 0 mm |
| Kõrgus/sügavus | 108 mm |
| Lamp | LED, mittevahetatav |
| Löögikindlus | IK02 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Valgusvoo nurk | Lai valgusvoo nurk 40-80° |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Süsteemi võimsus | 23.5 W |
| Efektiivne valgusvoog | 2200 lm |
| Valgusti tõhusus | 93.6 lm/W |
Pakend: 1
Lisainfo
| Valige pakend |
|---|
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.