PHILIPS CorePro lustre ND 7-60W E27 827 P48 FR
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
The frosted CorePro LEDcandle is designed for retrofit replacement of incandescent lamps. It is compatible with fixtures with an E14 holder and is an attractive product for chandeliers. LEDlamps deliver huge energy savings and minimize maintenance cost.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro lustre ND 7-60W E27 827 P48 FR |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 7W E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
453213 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 48 mm |
| Valgusefektiivsus | 115 lm/W |
| Lambi kuju | Pirnikujuline |
| Pikkus | 93 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 2340
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.