PHILIPS CorePro LEDspot 7-50W 830 AR111 40D
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
CorePro LEDspot AR111 are a perfect fit for spot lighting and deliver warm halogen-like light. They are compatible with most existing fixtures with a G53 base and are designed as a retrofit replacement for halogen spots. CorePro LEDspot AR111 deliver significant energy savings and minimize maintenance cost.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDspot 7-50W 830 AR111 40D |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
G53 (AR111) LED-pirnid Reflektor LED-punktid G53 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
491865 |
| Lambipesa | G53 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 110.7 mm |
| Valgusefektiivsus | 78 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 55 mm |
| Nimipinge | 12 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 550 lm |
| Lambi nimetus | AR111 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 40 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 540
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.