PHILIPS CorePro LEDspot 3-35W GU10 830 36D DIM
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 3920 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
CorePro LEDspots are a perfect fit for spot lighting and deliver warm halogen-like light. They are compatible with most existing fixtures with a GU10 or E14 holder and are designed as a retrofit replacement for halogen or incandescent spots. LEDlamps deliver huge energy savings and minimize maintenance cost.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDspot 3-35W GU10 830 36D DIM |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
PAR LED-punktid Reflektor LED-punktid LED lambid GU10 4W Светодиодные лампы GU10 1W LED lambid GU10 timmitav LED lambid GU10 3000K GU10 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
391910 |
| Lambipesa | GU10 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 50 mm |
| Valgusefektiivsus | 65 lm/W |
| Lambi kuju | Peegeldi |
| Pikkus | 54 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4 W |
| Valgusvoog | 260 lm |
| Lambi nimetus | PAR16 |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 36 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.