PHILIPS CorePro LEDcapsule ND 4.8-60W G9 830
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 12 tk | Kaubaalus: 7992 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDcapsule ND 4.8-60W G9 830 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid G9 5W G9 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
397600 |
| Lambipesa | G9 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 19 mm |
| Valgusefektiivsus | 118 lm/W |
| Lambi kuju | Capsule |
| Pikkus | 60 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 4.8 W |
| Valgusvoog | 570 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.

















Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.