PHILIPS CorePro LEDCandleND2-25W ST35 E14 827CLG
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Featuring a classic heritage design, these filament LED candle combines the familiar shapes of classic incandescent bulbs with the benefits of long-lasting LED technology. The LED candle bulb, a very easy choice for people who are looking for a retrofit LED replacement, the LED candle provides 90% energy savings compared with conventional lamps. CorePro Glass LED bulbs provide excellent quality of light for stairway lighting. The LED candle bulb offers a lifetime of 15,000 hours to reduce maintenance costs.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED candle bulb CorePro ST35 2.5W 827 E14 clear |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid 2W E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
387362 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 125 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 97 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 2 W |
| Valgusvoog | 250 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | Yes |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 2720
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.