PHILIPS CorePro LEDbulb ND 8-60W A60 E27 840
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Signify
I.B.R.S. / C.C.R.I. Numéro 10461
5600 VB Eindhoven, The Netherlands
Email: Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LEDbulb ND 8-60W A60 E27 840 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-lambid E27 8W LED-lambid E27 4000K E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
397612 |
| Lambipesa | E27 |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 1440
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.