PHILIPS CorePro LED Stick ND 9.5-68W T38 E27 830
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
The LED specialties can be easily intalled for certain application.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LED Stick ND 9.5-68W T38 E27 830 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E27 LED-lambid E27 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
415169 |
| Lambipesa | E27 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 37.2 mm |
| Valgusefektiivsus | 100 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 114.3 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Lambi võimsus | 9.5 W |
| Valgusvoog | 950 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 240 ° |
Pakend: 1 | Karp: 10 | Kaubaalus: 3360
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.