PHILIPS CorePro LED PLL HF 8W 840 4P 2G11
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 1620 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Signify
I.B.R.S. / C.C.R.I. Numéro 10461
5600 VB Eindhoven, The Netherlands
Email: Support.PhilipsLightingCEE@signify.com
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LED PLL HF 8W 840 4P 2G11 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED kompaktluminofoorlambid 2G11 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1370820 |
| Lambipesa | 2G11 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 38 mm |
| Valgusefektiivsus | 125 lm/W |
| Lambi kuju | Toru, ühepoolne |
| Pikkus | 224 mm |
| Nimipinge | 20-60 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 8 W |
| Valgusvoog | 1000 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 160 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.