PHILIPS CorePro LED PLL HF 24W 840 4P 2G11
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 840 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
Philips CorePro LED PLL is the ideal uplamping solution for downlights & luminaires in a wide range of general lighting applications. It integrates a LED light source into a traditional fluorescent form factor to offer superb energy savings over a lifetime that’s twice as long as fluorescent alternatives.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro LED PLL HF 24W 840 4P 2G11 |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED kompaktluminofoorlambid 2G11 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | E |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
387356 |
| Lambipesa | 2G11 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 37.6 mm |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 535.1 mm |
| Nimipinge | 53-77 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 24 W |
| Valgusvoog | 3400 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 160 ° |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.