PHILIPS CorePro HPI MV 9Klm 65W 840 E40 100D
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Kirjeldus
Philips TrueForce Core LED I&R lamps offer an easy and short payback LED solution to replace High Intensity Discharge (HID) lamps. The products bring the energy efficiency and long lifetime benefits of LED to HID replacement and provide instant saving and low initial investment. With the right lamp size and light distribution, you can easily retrofit TrueForce Core LED I&R lamps and bypass the existing ballast while enhancing the lighting quality.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | LED Lamp TrueForce Core HPI MV 65W 840 9000lm E40 100D |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
LED-väljalaskelambid E40 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | D |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
1224910 |
| Lambipesa | E40 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 140 mm |
| Valgusefektiivsus | 138 lm/W |
| Lambi kuju | Muul viisil |
| Pikkus | 158 mm |
| Nimipinge | 110-240 V |
| Klaasi kate | Värvitu |
| Värvustemperatuur | 4000 K |
| Lambi võimsus | 65 W |
| Valgusvoog | 9000 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
| Beam angle | 100 ° |
Pakend: 1 | Karp: 6 | Kaubaalus: 120
Arvustuse lisamiseks logi sisse.












Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.