PHILIPS CorePro candle ND 5-40W E14 865 B35 FR
- Pakkumine 3 tööpäevaga.
- Vajadusel leiame samaväärse asendustoote.
Pakend: 1 tk | Karp: 10 tk | Kaubaalus: 3920 | Miinimum kogus on 1 karp
Kirjeldus
The frosted CorePro LEDcandle is designed for retrofit replacement of incandescent lamps. It is compatible with fixtures with an E14 holder and is an attractive product for chandeliers. LEDlamps deliver huge energy savings and minimize maintenance cost.
| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | CorePro candle ND 5-40W E14 865 B35 FR |
| Bränd | PHILIPS |
| Kategooriad |
E14 LED-lambid 5W E14 pirnid
|
| Päritoluriik* | CN |
|
* The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. |
|
| Harmoneeritud süsteemi kood |
8539 5200 00 |
| Energiaklass | F |
| EPREL – Euroopa energiamärgistuse tooteregister |
453201 |
| Lambipesa | E14 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 35 mm |
| Valgusefektiivsus | 94 lm/W |
| Lambi kuju | Küünlakujuline |
| Pikkus | 106 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Klaasi kate | Matt, jäine |
| Värvustemperatuur | 6500 K |
| Lambi võimsus | 5 W |
| Valgusvoog | 470 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Hõõglamp | No |
Arvustuse lisamiseks logi sisse.













Arvustused
Tooteülevaateid veel ei ole.